Club ACTIVE

Budeme se stále snažit přicházet s něčím novým

Klub ACTIVE bude klubem, který se již svým názvem bude snažit naznačit, pro jakou věkovou kategorii je vytvořen. Tedy pro všechny, kteří již dosáhli "zralého" věku, děti mají odrostlé a tudíž mají možnost se opět věnovat svým zájmům, případně nacházet nové koníčky a aktivity. Ale vzhledem k tomu, že i my myslíme, že věk není limitující :-) - přístup mají samozřejmě i mladší generace. Na klub budeme moci přijít každé první úterý v měsíci od 14.30 hod. vyjma letních prázdnin (červenec a srpen).

Jde nám o aktivní a zajímavé trávení volného času

S nápadem realizovat taková setkání přichází spolek ZÁCHRANÁŘI ČESKÁ LÍPA z.s., který vedle svých zdravotnických a sociálních služeb chce nabídnout i něco navíc. A tak každé první úterý v měsíci bude přichystán zajímavý program, který inspiruje, poučí i vzdělá. Setkání budou vždy rozdělena do několika tématických rubrik. Splnit si svůj sen ... zde budou mít účastníci možnost vyslechnout si rozhovory se zajímavými osobnostmi o úspěchu v plnění životních snů. Nikdy není pozdě ... bude představovat činnosti, se kterými nikdy není pozdě začít. Podaná ruka ... bude informovat o službách, které Vám můžou pomoci v různých životních situacích.

Plánujeme, plánujeme, plánujeme

Aktivity klubu ACTIVE se budeme snažit stále rozšiřovat. Kromě úterních setkání se budou organizovat například kurzy, exkurze a besedy na různá zajímavá témata. Do budoucna by měla svou činnost rozběhnout i poradna, která se bude věnovat poradenství pro rodiny, které budou chtít pečovat o své blízké v domácím prostředí nebo se setkali s diagnózou, s kterou bude potřeba se nejen vyrovnat, ale i průběžně radit s odborníky na dané téma.


VSTUP NA SETKÁNÍ JE BEZPLATNÝ.

Těšíme se na Vás !