Dobrý den, ráda bych ještě jednou poděkovala za možnost absolvovat vámi organizovaný kurz v Zákupech. Kurz byl skvělý, velmi dobře zorganizovaný, přístup školitelů špičkový a vždy příjemná atmosféra. Hrníček funguje a vypadá stále jako nový. Také moc děkuji za průkazku, kterou jste mně ochotně doručili až do školy. Přeji Vám mnoho spokojených absolventů a ještě jednou moc děkuji za Vaši skvělou a užitečnou práci.

Ludmila M.

ZŠ Zákupy

Hodnocení ode mě je perfektní, super atmosféra i bezvadní lektoři. Mnohokrát děkuji, s pozdravem 

Hana N.

ZŠ Zákupy

Při kurzu jsem získala kvalitní a v praxi ověřené informace, měla možnost konzultovat nejasnosti, prakticky si vše vyzkoušet. Školitele chválím za vstřícný a profesionální přístup.

Anna E.

ZŠ Jestřebí

U organizace jsem absolvoval akreditovaný kurz Zdravotníka zotavovacích akcí a zcela úspěšně. Profesionální přístup lektorů, praktické ukázky a především přátelský kolektiv. Na to, že jsem si nevěřil jsem to zvládl hravě. Takže za sebe mohu vřele doporučit.

Tomáš P.


.

Libor Mysliveček

AKINU

.


Centrum pro zdravotně postižené Libereckého kraje, pobočka Č. Lípa

... školení se nám velmi líbilo, rádi se na Vaší organizaci obrátíme i příště.

Ing. Tomáš Dziadura

Mega Trucking Bohemia, s.r.o.

"Jsem naprosto nadšená z kurzu první pomoci od společnosti FR-ZČL z.s.. Instruktoři byli velmi přátelští a vstřícní, naučili nás nejen teoretické znalosti, ale i praktické dovednosti. Cítím se teď mnohem jistější při zvládání situací, kdy je třeba poskytnout první pomoc."

Kateřina N.

"Senior odvoz od fr-záchranářů je opravdu skvělým řešením pro ty, kteří potřebují levnou a kvalitní zdravotní dopravu. Využil jsem ji nedávno a musím říct, že přístup řidiče i zdravotníka byl profesionální a velmi rychlý. Díky nim jsem se cítil v bezpečí."

Petr S.

"Má babička je již dlouho nemocná a potřebuje pravidelnou zdravotní asistenci. Díky organizaci FR-ZČL jsme našli skvělého asistenta, který se o ni stará s láskou a péčí. Jsme moc rádi, že jsme se obrátili na tuto firmu a doporučujeme ji všem, kteří potřebují kvalitní sociální služby."

Lenka N.

"Volnočasové aktivity organizované dobrovolnými záchranáři jsou skvělým způsobem, jak trávit volný čas pro seniory. Moje maminka si zde našla nové přátele a baví se při různých výletech a aktivitách. Velký dík patří dobrovolníkům, kteří se o ni starají s trpělivostí a úctou."

Michal N.

"Děti na kurzu první pomoci u záchranářů si  to opravdu užily! Bylo to velmi interaktivní a zábavné, zároveň se naučily důležité dovednosti, které mohou v budoucnu zachránit životy. Doporučuji všem rodičům!"

Jana Nováková

"Jako zaměstnanec jsem absolvoval firemní kurz první pomoci u first responder záchranáři česká lípa a musím říct, že jsem byl velmi spokojený. Instruktoři byli velmi profesionální a přístupní, naučil jsem se mnoho užitečných věcí, které mohu využít nejen v práci, ale i v osobním životě."

Petr Svoboda

"Kurz ZDRAVOTNÍK/CE ZOTAVOVACÍCH AKCÍ od záchranářů Česká Lípa byl skvělý! Velmi přehledně a srozumitelně vysvětlené informace, praktické ukázky a cvičení. Cítím se připravená na jakoukoliv zdravotní situaci, která by se mohla vyskytnout na škole v přírodě."

Lucie Horáková

"Díky kurzu první pomoci u FR - ZÁCHRANÁŘI ČL jsem se naučil, jak správně poskytnout první pomoc v případě úrazu nebo nehody. Byla to velmi zajímavá a poučná zkušenost, doporučuji všem, kteří chtějí být připraveni v případě nečekané situace."

Martin Procházka

"Jsem zapáleným vedoucím na dětských táborech a kurz ZDRAVOTNÍK ZOTAVOVACÍCH AKCÍ od Fr - záchranářů Česká Lípa byl výborný, užitečný a cenově dostupný kurz. Vřele doporučuji pro každého, kdo chce být dobře připravený na jakoukoli zdravotní situaci, která nás na táboře může potkat."

Kateřina Kovářová